русский язык

Екінші лиганың 4-тур ойындарына төрешілер тағайындалды

Екінші лиганың 4-тур ойындарына төрешілер тағайындалды

ҚФФ Төрешілік ету және инспекциялау департаменті Екінші лиганың 4-тур аясындағы ойындарға төрешілер тағайындады, деп хабарлайды Prosports.kz сайты ҚФФ-ға сілтеме жасап.

Екінші лига

4-тур

Солтүсік-Шығыс конференциясы

10 мамыр

Қызылжар Ж – Ұлытау

Төрешілер: Сорокопудова Татьяна (Қарағанды), Тұрғынбеков Райымбек, Мақатов Талғат (екеуі де – Петропавл)

Қосалқы төреші: Никлевич Владимир (Петропавл)

Инспектор: Вишниченко Анатолий (Қостанай)

Оқжетпес Ж – Жетісу Ж

Төрешілер: Пучков Станислав, Виноградов Денис, Бейжанов Рустам (барлығы – Петропавл)

Қосалқы төреші: Полянский Данил (Көкшетау)

Инспектор: Вишниченко Анатолий (Қостанай)

Шахтер Ж – Академия 05

Төрешілер: Волков Артем (Павлодар), Қабдыш Жасұлан (Саран), Әлібеков Нұржан (Қарағанды)

Қосалқы төреші: Бурдейный Андрей (Қарағанды)

Инспектор: Бублинский Николай (Қарағанды)

SD Family – Тобыл Ж

Төрешілер: Ыдырысов Сағадат (Ақтау), Құсайынов Исламхан (Атырау), Шыңғысов Ерболат (Орал)

Қосалқы төреші: Ерден Әлихан (Көкшетау)

Инспектор: Дузмамбетов Руслан (Өскемен)

Алтай – Ақсу Ж

Төрешілер: Сейдахметов Жақсылық (Талдықорған), Мейірбаев Асылан, Қадыров Жалғас (екеуі де – Өскемен)

Қосалқы төреші: Молтусинов Антон (Өскемен)

Инспектор: Чесноков Игорь (Өскемен)

Оңтүстік-Батыс конференциясы

10 мамыр

AKAS – Іле-Сәулет

Төрешілер: Құрбанов Әбдіқадыр (Тараз), Юрин Михаил, Әлиев Біләл (екеуі де – Алматы)

Қосалқы төреші: Карпов Игорь (Алматы)

Инспектор: Цареградский Сергей (Алматы)

Жетісай – Каспий Ж

Төрешілер: Нұрдинов Рамазан (Тараз), Мұстафа Арнат (Шымкент), Жарылқасым Нұрсислам (Түркістан облысы)

Қосалқы төреші: Филипчук Евгений (Шымкент)

Инспектор: Дүйсенов Абай (Түркістан)

Ордабасы Ж – Атырау Ж

Төрешілер: Сапаров Серік (Ақтөбе), Таймухамедов Бекзод, Нарбек Эльвира (екеуі де – Шымкент)

Қосалқы төреші: Жарылқасынов Самат (Шымкент)

Инспектор: Бақберген Исағали (Шымкент)

Қайсар Ж – Тараз Ж

Төрешілер: Халилов Мурадбек (Шымкент), Аяпбергенов Елдос, Жалғас Кенжебек (екеуі де – Қызылорда)

Қосалқы төреші: Тілеуов Ерәділ (Қызылорда)

Инспектор: Жаппасбаев Серік (Қызылорда)

Оңтүстік Академиясы Ж – Мақтаарал Ж

Төрешілер: Жантуғанов Еркен (Қызылорда), Арыстанбай Шыңғысхан, Ыдырысова Динара (екеуі де – Шымкент)

Қосалқы төреші: Ескендір Дархан (Шымкент)

Инспектор: Оспанов Серғали (Шымкент)

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter
Пікірлер
;