Күрес

Әйелдер күресінен ел чемпиондары анықталды

news-banner7
mobile-news-top

Астанада күрес түрлерінен өтіп жатқан Қазақстан чемпионатының үшінші күнінде әйелдер арасындағы барлық салмақтың үздіктері белгілі болды, деп хабарлайды ҚР Туризм және спорт министрлігі Спортты дамыту дирекциясының баспасөз қызметі.

50 кг:

Алтын – Лаура Ғаниқызы (Алматы қаласы)

Күміс – Ирина Жәнібекова (Қарағанды облысы)

Қола – Светлана Анкичева (Астана қаласы)

Қола – Камила Апекова (Павлодар облысы)

53 кг:

Алтын – Жұлдыз Ешімова (Астана қаласы)

Күміс – Аяжан Марқашева (Түркістан облысы)

Қола – Марина Седнева (Алматы облысы)

Қола – Мәдина Жеңісқызы (Алматы қаласы)

55 кг:

Алтын – Зулфия Яхьярова (Қарағанды облысы)

Күміс – Алиана Махамбетова (Қарағанды облысы)

Қола – Ғазиза Рысалды (Алматы қаласы)

Қола – Айша Уалишан (Шымкент қаласы)

57 кг:

Алтын – Эмма Тисина (Астана қаласы)

Күміс – Алтын Шағаева (Алматы облысы)

Қола – Лаура Алмағанбетова (Қостанай облысы)

Қола – Шұғыла Өмірбек (Түркістан облысы)

59 кг:

Алтын – Диана Каюмова (Астана қаласы)

Күміс – Гүлдана Бекеш (Қарағанды облысы)

Қола – Екатерина Бельченко (СҚО)

Қола – Мадина Аман (Түркістан облысы)

62 кг:

Алтын – Ирина Кузнецова (Ақмола облысы)

Күміс – Жаңыл Бекеш (Алматы қаласы)

Қола – Тыныс Дубек (Алматы облысы)

Қола – Ая Шокенова (Жетісу облысы)

65 кг:

Алтын – Ирина Казюлина (Абай облысы)

Күміс – Виктория Құсанова (Ақмола облысы)

Қола – Гауһар Мұқатай (Алматы қаласы)

Қола – Гүлдана Өсербай (Түркістан облысы)

68 кг:

Алтын – Елена Шалыгина (Шымкент қаласы)

Күміс – Мадина Бақбергенова (Астана қаласы)

Қола – Альбина Қайыргелдинова (Ақмола облысы)

Қола – Бейбіт Сейдуәлі (Шымкент қаласы)

72 кг:

Алтын – Анастасия Панасович (БҚО)

Күміс – Меруерт Иманбекова (Алматы қаласы)

Қола – Мейрамгүл Мақсот (БҚО)

Қола – Шәмшиәбану Тастанбек (Түркістан облысы)

76 кг:

Алтын – Жамила Бақбергенова (Астана қаласы)

Күміс – Эльмира Сыздықова (Қарағанды облысы)

Қола – Гүлмарал Еркебаева (Астана қаласы)

Айта кетейік, әйелдер күресінде Олимпиада бағдарламасына кіретін салмақтар мынадай: 50, 53, 57, 62, 68, 76 кг.

Жалпы жүлде кестесі:

Астана қаласы — 4 алтын, 1 күміс, 2 қола

Қарағанды облысы — 1 алтын, 4 күміс

Алматы қаласы — 1 алтын, 2 күміс, 3 қола

Ақмола облысы — 1 алтын, 1 күміс, 1 қола

Шымкент қаласы — 1 алтын, 1 қола

БҚО — 1 алтын, 1 қола

Абай облысы — 1 алтын

Алматы облысы — 1 күміс, 3 қола

Түркістан облысы — 1 күміс, 4 қола

Павлодар облысы — 1 қола

Қостанай облысы — 1 қола

СҚО — 1 қола

Жетісу облысы — 1 қола медаль.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter
Пікірлер