Live
Спорттағы коронавирус
Дзюдо

Дзюдодан жасөспірімдер арасындағы ел чемпиондары анықталды

Дзюдодан жасөспірімдер арасындағы ел чемпиондары анықталды

Ақтөбеде дзюдодан жасөспірімдер арасындағы Қазақстан чемпионаты өз мәресіне жетті.

Назарларыңызға жарыс жеңімпаздары мен жүлдегерлер тізімін ұсынамыз.

Қыздар

40 келі

1. Сәбина Юлдашбекова (Шымкент)
2. Аружан Данайбек (Жамбыл облысы)
3. Нұрайлым Сәрсенбек (Қарағанды облысы)
3. Іңкәр Құралбай (Жамбыл облысы)

44 келі

1. Айман Ибрагимова (Түркістан облысы)
2. Айдана Хасенқызы (ШҚО)
3. Амира Аккин (Ақтөбе облысы)

48 келі

1. Ардақ Нұрсақ (Жамбыл облысы)
2. Айшабибі Мурадимова (ШҚО)
3. Сезім Өтеулі (Жамбыл облысы)
3. Әсем Сергули (Шымкент)

52 келі

1. Аружан Ережепова (Алматы облысы)
2. Самал Мәлікқызы (Қызылорда облысы)
3. Анна Овчаренько (Шымкент)
3. Дина Муханбет (Қызылорда облысы)

57 келі

1. Дана Әбідрова (Атырау облысы)
2. Динара Махамадиярова (Қызылорда облысы)
3. Карина Каракенова (Шымкент)
3. Альфия Мухамедзиянова (Қостанай облысы)

63 келі

1. Дина Балун (Қостанай облысы)
2. Анастасия Морозова (Алматы)
3. Ұлдана Таңжарықова (Жамбыл облысы)
3. Дария Бейсембекова (Түркістан облысы)

70 келі

1. Диана Телбаева (Қарағанды облысы)
2. Анастасия Нагачевская (Алматы)
3. Мария Гнатюк (Ақтөбе облысы)
3. Диана Мұханбетәли (Қызылорда облысы)

+70 келі

1. Дильназ Рустамқызы (Алматы облысы)
2.  Наргиз Оразбекова (Нұр-Сұлтан)
3. Алина Өмірбек (Шымкент)
3. Құралай Саттар (Түркістан облысы)

Ұлдар: 

50 келі

1. Архат Баймурзин (Қостанай облысы)
2. Данил Сұлтанхан (Нұр-Сұлтан)
3. Данияр Кулушов (Атырау облысы)
3. Айбек Иемберген (Алматы)

55 келі

1. Олжас Құмар (Атырау облысы)
2. Талғат Орынбасар (Шымкент)
3. Әділет Алмат (Ақтөбе облысы)
3. Әлім Әділбеков (Алматы облысы)

60 келі

1. Аян Байкенжеев (Шымкент)
2. Жалын Нұртай (Алматы облысы)
3. Нұрсұлтан Бағытбергенов (Ақтөбе облысы)
3. Ердәулет Шора (Шымкент)

66 келі

1. Қанат Әбитұлы (Маңғыстау облысы)
2. Акбар Алтай (Қызылорда облысы)
3. Бекзат Құрманбай (Шымкент)
3. Бексұлтан Құлмырза (Түркістан облысы)

73 келі 

1. Нұржан Бисенов (Ақтөбе облысы)
2. Омарәлі Қорғанбаев (Шымкент)
3. Әсір Ақтаев (Қарағанды облысы)
3. Батыр Әликен (Алматы облысы)

81 келі

1. Ұлан Алтаев (Қарағанды облысы)
2. Нұрбек Мұрат (Ақтөбе облысы)
3. Владислав Кисилицин (Қостанай облысы)
3. Егор Раков (Қарағанды облысы)

90 келі

1. Мейіржан Беріков (Шымкент)
2. Бағжан Байтас (Алматы облысы)
3. Нұрлан Сайлаубайұлы (Алматы облысы)
3. Мақсат Махмадхашамұлы (Түркістан облысы)

+90 келі

1. Дамир Ахет (Алматы облысы)
2. Сардар Әбдісамитұлы (Түркістан облысы)
3. Нұрдәулет Тұтнышқали (Ақтөбе облысы)
3. Жансерік Қыдырбай (Нұр-Сұлтан).

Түпнұсқасы: Olympic.kzОшибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter
Пікірлер 0