Бокстан жастар арасындағы Қазақстан чемпионаты өтіп жатыр
Қазақстанның және әлемнің спорт жаңалықтарына жазылыңызАтырауда бокстан жастар арасындағы Қазақстан чемпионаты өтіп жатыр.
Атырауда бокстан жастар арасындағы Қазақстан чемпионатының ширек финалдық жекпе-жектері өтті. Назарларыңызға ширек финалдық жұптарды ұсынамыз:
46 келіге дейін
Никита Жиров (СҚО) — Ақжол Гүлмұрат (Қарағанды облысы)
Ернар Карап (Шығыс Қазақстан облысы) — Санжар Ташкенбай (Нұр-Сұлтан)
Кенже Мұратұлы (Алматы облысы) — Бекзат Абдраманов (Жамбыл облысы)
Есбулат Сақтағанов (Қостанай облысы) — Дәулет Есқалиев (Ақтөбе облысы)
49 келіге дейін
Даниал Сәбит (БҚО) — Бекзат Алдамжаров (Ақтөбе облысы)
Берік Теміржанов (Павлодар облысы) — Жарас Қомшабаев (Маңғыстау облысы)
Ғаббас Дүйсекенов (Павлодар облысы) — Ерхат Тұрдан (Жамбыл облысы)
Данияр Шабанбаев (Ақмола облысы) — Ернур Қайрат (Алматы)
56 келіге дейін
Ерасыл Танкай (Алматы) — Вячеслав Салыбаев (Қостанай облысы)
Руслан Күзеубаев (Шығыс Қазақстан облысы) — Нұрдәулет Нұрманбаев (Шымкент)
Мирас Қанабек (Алматы облысы) — Ерболат Сабыр (Павлодар облысы)
Алмаз Дүйсенқұл (Жамбыл облысы) — Жанарыс Орынбай (Шымкент)
60 келіге дейін
Мақсұт Қылшабай (Жамбыл облысы) — Жақсылық Басаров (Қызылорда облысы)
Темірхан Тезек (Нұр-Сұлтан) — Бекзат Битімов (Атырау облысы)
С.Орысбай (Түркістан облысы) — Бауыржан Сатжанов (Шығыс Қазақстан облысы)
Елнұр Сүйінбай (Жамбыл облысы) — Абзал Серік (Шымкент)
64 келіге дейін
Мейіржан Айдар (Алматы облысы) — Демболсынов Аян (Маңғыстау облысы)
Т.Тілеуқабыл (Түркістан облысы) — Есходик Тимур (Ақтөбе облысы)
Әлмир Төребай (Алматы) — Руслан Абдуллаев (Шымкент)
Жаслан Қайырбеков (Шығыс Қазақстан облысы) — Сабыржан Аққалықов (Қарағанды облысы)
69 келіге дейін
Нұржан Амангелді (Алматы облысы) — Ердәулет Шынәлі (Шымкент)
Аялан Құрмағалиев (Атырау облысы) — Нұрқадам Әбдіреш (Нұр-Сұлтан)
Сұлтан Бабаханов (Жамбыл облысы) — Сливин Николай (Ақмола облысы)
Бейбіт Ибатов (БҚО) — Қуандық Тоғамбай (Нұр-Сұлтан)
75 келіге дейін
Талғат Сүлейменқұлов (Нұр-Сұлтан) — Диас Молжігітов (Жамбыл облысы)
Алияс Әшіров (Алматы облысы) — Саитов Рамазан (Шығыс Қазақстан облысы)
Илья Кисилев (Нұр-Сұлтан) — Темірлан Данияр (Алматы облысы)
Дәурен Мамыр (Шымкент) — Айдар Серікбол (Қызылорда облысы)
91 келіге дейін
Ақыл Дәулетқали (Алматы облысы) — Ерхат Бекзат (Шығыс Қазақстан облысы)
Ж. Оразгелді (Түркістан облысы) — Болашақ Мейрам (Жамбыл облысы)
Мәди Өміров (Алматы) — Н. Айтмурза (Түркістан облысы)
Темірлан Аманбек (Нұр-Сұлтан) — Черкашенко Михаил (Атырау облысы)