Екінші лига: 19-тур ойындарына төрешілер тағайындады

Екінші лига: 19-тур ойындарына төрешілер тағайындады

ҚФФ Төрешілік ету және инспекциялау департаменті Екінші лиганың 19-тур ойындарына төрешілері мен инспекторлар тағайындады, деп хабарлайды Prosports.kz.

Екінші лига

19-тур

Солтүстік-Шығыс конференциясы

15 қыркүйек

Жас-Сұңқар – Оқжетпес Ж

Төрешілер: Сапаров Серік (Ақтөбе), Хамзин Дархан, Гариев Эмиль (екеуі де Нұр-Сұлтан)

Қосалқы төреші: Попов Сергей (Нұр-Сұлтан)

Инспектор: Түсеев Бағдат (Нұр-Сұлтан)

 

16 қыркүйек

Жетісу Ж – SD Family

Төрешілер: Рашидинов Рифат (Алматы), Дышкант Дмитрий, Бектұров Әлібек (екеуі де Талдықорған)

Қосалқы төреші: Стасенко Виктор (Талдықорған)

Инспектор: Уфимцев Сергей (Алматы)

 

17 сентября

Хан-Тәңірі – Қызыл-Жар Ж

Төрешілер: Попов Сергей (Нұр-Сұлтан), Оразбеков Айдос, Жанпейіс Ермек (екеуі де Алматы)

Қосалқы төреші: Рашидинов Рифат (Алматы)

Инспектор: Гриджан Юрий (Алматы)

 

Алтай – Тараз Ж

Төрешілер: Әлібеков Нұрсұлтан (Павлодар), Проскуряков Илья (Өскемен), Қабдығалиев Жасұлан (Семей)

Қосалқы төреші: Қадыров Жалғас (Өскемен)

Инспектор: Богданов Олег (Семей)

 

Ақсу Ж – Жас-Қыран

Төрешілер: Дышкант Николай (Талдықорған), Ходотчук Андрей, Қазбеков Әнуар (екеуі де Павлодар)

Қосалқы төреші: Волков Артем (Павлодар)

Инспектор: Бублинский Николай (Қарағанды)

 

Шахтер Ж – Тобыл Ж

Төрешілер: Карпов Игорь (Алматы), Шепелев Владимир, Қабдыш Жасұлан (екеуі де Саран)

Қосалқы төреші: Ахвердиев Ақбар (Саран)

Инспектор: Бородин Сергей (Қарағанды)

 

Оңтүстік-Батыс конференциясы

16 қыркүйек

Қайсар Ж – Академия 05

Төрешілер: Құстаев Диас (Орал), Жалғас Кенжебек, Аяпбергенов Елдос (екеуі де Қызылорда)

Қосалқы төреші: Әбдікеров Марал (Қызылорда)

Инспектор: Сереков Асқар (Қызылорда)

 

Мақтарал Ж – Тұран Ж

Төрешілер: Сейдахметов Жақсылық (Талдықорған), Таймұхамедов Бекзод, Әліқұлов Ержан (екеуі де Түркістан обл.)

Қосалқы төреші: Баятанов Әбубәкір (Түркістан обл.)

Инспектор: Шерменов Ахмет (Кентау)

 

17 қыркүйек

Арыс – Ақтөбе Ж

Төрешілер: Жұмашев Нұржан (Қызылорда), Әліқұлов Ержан, Таймұхамедов Бекзод (Түркістан обл.)

Қосалқы төреші: Баятанов Әбубәкір (Түркістан обл.)

Инспектор: Дүйсенов Абай (Түркістан)

 

Aqtobe City – Ордабасы Ж

Төрешілер: Шелег Станислав (Қостанай), Бисекенов Әлім, Оңғарбаев Рүстем (екеуі де Ақтөбе)

Қосалқы төреші: Мамырай Ернар (Ақтөбе)

Инспектор: Жуковский Геннадий (Ақтөбе)

 

Оңтүстік Академиясы Ж – Атырау Ж

Төрешілер: Аманкелдин Бекарыс (Орал), Сәрсен Нұрлан, Жарылқасым Нұрислам (екеуі де Шымкент)

Қосалқы төреші: Мұсалы Сейтмағзұм (Түркістан обл.)

Инспектор: Бақберген Исағали (Шымкент)

 

Каспий Ж – Ақжайық Ж

Төрешілер: Ткачев Кирилл (Алматы), Назар Амандық (Ақтау), Құсайынов Исламхан (Атырау)

Қосалқы төреші: Ыдырысов Сағадат (Ақтау)

Инспектор: Мельников Максим (Ақтау)

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter
Пікірлер 0