US Open-2014. Екінші күндегі ойындардың кестесі
Назарларыңызға АҚШ Ашық чемпионатының екінші ойын күніндегі кестені ұсынамыз.
Сейсенбі, 26 тамыз 2014 жыл.
Arthur Ashe Stadium.
21:00 Элисон Риске (АҚШ) – Ана Иванович (Сербия);
22:30 Маркус Джирон (АҚШ) – Джон Изнер (АҚШ);
00:30 Петра Квитова (Чехия) – Кристина Младенович (Франция);
05:00 Роджер Федерер (Швейцария) – Маринко Матосевич (Аустралия);
07:00 Серена Уильямс (АҚШ) – Тэйлор Таунсенд (АҚШ);
Louis Armstrong Stadium.
21:00 Сэм Куэрри (АҚШ) – Максимо Гонзалес (Аргентина);
23:00 Ольга Говорцова (Белорусь) – Эжени Бушар (Канада);
00:30 Давид Феррер (Испания) – Дамир Джумхур (Босния және Герцеговина);
02:30 Мэдисон Киз (АҚШ) – Ярмила Гайдосова (Аустралия);
Grandstand.
21:00 Саманта Стосур (Аустралия) – Лорен Дэвис (АҚШ);
22:30 Пабло Андухар (Испания) – Джек Сок (АҚШ);
00:30 Виктория Азаренко (Белорусь) – Мисаки Дои (Жапония);
02:00 Гаэль Монфилс (Франция) – Джаред Дональдсон (АҚШ);
Court 17.
21:00 Кей Нишикори (Жапония) – Уэйн Одесник (АҚШ);
23:00 Ришар Гаске (Франция) – Денис Истомин (Өзбекстан);
01:00 Грейс Мин (АҚШ) – Екатерина Макарова (Ресей);
02:30 Николь Гиббс (АҚШ) – Каролина Гарсия (Франция);
Court 5.
21:00 Светлана Кузнецова (Ресей) – Марина Эракович (Жаңа Зеландия);
22:30 Флавия Пеннетта (Италия) – Юлия Гергес (Германия);
00:00 Филипп Крайнович (Сербия) – Тим Смычек (АҚШ);
02:00 Бернард Томич (Аустралия) – Дастин Браун (Германия);
Court 11.
21:00 Мона Бартель (Германия) – Чжан Шуай (Қытай);
22:30 Андрей Голубев (Қазақстан) – Фабио Фоньини (Италия);
00:30 Жиль Симон (Франция) – Раду Албот (Молдавия);
02:30 Франческа Скьявоне (Италия) – Ваня Кинг (АҚШ);
Court 13.
21:00 Сорана Кирстя (Румыния) – Хизер Уотсон (Ұлыбритания);
22:30 Ноа Рубин (АҚШ) – Фредерик Дельбонис (Аргентина);
00:30 Йошихито Нишиока (Жапония) – Паоло Лоренци (Италия);
02:00 Коко Вандевеге (АҚШ) – Донна Векич (Хорватия);
Court 4.
21:00 Иво Карлович (Хорватия) – Ярко Ниеминен (Финляндия);
23:00 Барбора Заглавова-Стрыкова (Чехия) – Эшли Барти (Аустралия);
00:30 Шанель Шиперс (ОАР) – Кристина Макхейл (АҚШ);
02:00 Дмитрий Турсунов (Ресей) – Алехандро Гонзалес (Колумбия);
Court 6.
21:00 Лу Ен-Сунь (Тайвань) – Гильермо Гарсия-Лопес (Испания);
23:00 Игор Сейслинг (Нидерланды) – Виктор Эстрелья Бургос (Доминиканс Республикасы);
01:00 Доминика Цибулкова (Словакия) – Катрин Бэллис (АҚШ);
02:30 Айла Томлянович (Хорватия) – Карла Суарес-Наварро (Испания);
Court 7.
21:00 Варвара Лепченко (АҚШ) – Алисон ван Ютванк (Бельгия);
22:30 Шелби Роджерс (АҚШ) – Марина Заньевска (Украина);
00:00 Андреас Хайдер-Маурер (Аустрия) – Роберто Баутиста-Агут (Испания);
02:00 Тельяна Перейра (Бразилия) – Анастасия Павлюченкова (Ресей);
Court 8.
21:00 Марсель Гранольерс (Испания) – Юрген Мельцер (Аустрия);
23:00 Лукаш Росол (Чехия) – Борна Чорич (Хорватия);
01:00 Клара Коукалова (Чехия) – Петра Цветковска (Чехия);
Court 10.
21:00 Кейси Деллаква (Аустралия) – Патрисия Майр-Ахляйтнер (Аустрия);
22:30 Михаил Кукушкин (Қазақстан) – Ян-Леннард Штруфф (Германия);
Court 12.
21:00 Паула Каня (Польша) – Ван Цян (Қытай);
22:30 Елена Веснина (Ресей) – Чжан Юнжань (Қытайлық Тайбэй);
00:00 Ярослава Шведова (Қазақстан) – Моника Никулеску (Румыния);
Court 14.
21:00 Полин Парментье (Франция) – Кайя Канепи (Эстония);
22:30 Пере Риба (Испания) – Адриан Маннарино (Франция);
00:30 Зарина Диас (Қазақстан) – Леся Цуренко (Украина);
02:00 Катаржина Питер (Польша) – Александра Крунич (Сербия);
Court 15.
21:00 Каролина Плискова (Чехия) – Ивонн Мойсбургер (Аустрия);
00:00 Элина Свитолина (Украина) – Полона Херцог (Словения);
01:30 Альберт Рамос (Испания) – Сэмюэль Грот (Аустралия).