Инчхон қаласында өтіп жатқан Азия ойындарының тоғызыншы күнгі кездесулер кестесін назарларыңызға ұсынамыз.
28 қыркүйек
ЕРКІН КҮРЕС (Dowon Gymnasium)
Уақыт | Салмақ дәрежесі | Спортшының аты-жөні | Кезең |
11:00 KAZsport | 65 кг, 97 кг | Жұмағазиев Д. Ибрагимов М. | Іріктеу |
65 кг, 97 кг |
| Финал |
БОКС (Seonhak Gymnasium)
Уақыт | Салмақ дәрежесі | Спортшының аты-жөні | Кезең |
01:00 KAZsport | Әйелдер 51 кг, 60 кг, 75 кг |
| Ширек финал |
16:00 KAZsport | Ерлер 49 кг, 64 кг | Жақыпов Б. Әмірзақов А. | Іріктеу |
ГОЛЬФ (Dream Park Country Club)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Жеке/командалық, ерлер | Сарқытбаев Б. Мақұлбеков Н. Сұлтанғазин Б. |
4 кезең |
Жеке/командалық, әйелдер | Стрельцова А. Положенцева Ж. Хегай И. |
4 кезең |
ЖЕҢІЛ АТЛЕТИКА (Incheon Asiad Main Stadium)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| 20 км жүру, ерлер | Шейко Г. | Финал |
| Ұзындыққа секіру, ерлер | Агоев К. Сафронов К. | Іріктеу |
| 400 м ерлер | Зайков С. Коробейников Д. | Жартылай финал |
| Сырықпен секіру, ерлер | Григориев С. Филиппов Н. | Финал |
| 100 м әйелдер |
| Жартылай финал |
| 400 м әйелдер |
| Финал |
| 400 м ерлер |
| Финал |
| 100 м әйелдер |
| Финал |
ТЕННИС (Yeorumul Tennis Courts)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Жекелей сайыс, ерлер |
| Ширек финал |
Жекелей сайыс, әйелдер |
| ||
Жұптық бәсеке, ерлер |
| Жартылай финал | |
Жұптық бәсеке, әйелдер |
| ||
Аралас жұп |
|
БАЙДАРКА ЖӘНЕ КАНОЭ (Hanam Misari Rowing Center)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| К1-1000м ерлер |
|
Жартылай финал |
С1-1000м ерлер |
| ||
С2-1000м ерлер |
| ||
К2-1000м ерлер |
| ||
К1-500м әйелдер |
| ||
| К4-1000м ерлер |
| Жартылай финал |
К1-200м әйелдер |
| ||
К1-200м ерлер |
| ||
С1-200м ерлер |
| ||
К2-200м ерлер |
| ||
К2-500м әйелдер |
|
САДАҚ АТУ (Gyeyang Asiad Archery Field)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Классикалық ком. әйелдер
|
| 3-ші орын үшін |
| Финал | ||
Классикалық ком. ерлер |
| 3-ші орын үшін | |
| Финал | ||
| Классикалық әйелдер |
| Жартылай финал |
Классикалық ерлер |
| Жартылай финал | |
Классикалық әйелдер |
| 3-ші орын үшін | |
| Финал | ||
Классикалық ерлер |
| 3-ші орын үшін | |
| Финал |
ВОЛЕЙБОЛ (Ansan Sangroksu Gymnasium)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
| Ерлер |
| Плей-офф |
ВЕЛОСПОРТ-ШОССЕ (Sangdo Road Cycling Course)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Топтық жарыс, ерлер | Тілеубаев Р. Луценко А. | Финал |
ЖЕЛКЕНДІ СПОРТ (Wangsan Sailing Marina)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Ерлер Әйелдер | Жаңғазов Р. Дәрігүл Г. Жаңғазова К. Қалдықожаев А. | Іріктеу |
ГАНДБОЛ (Seonhak Gymnasium)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
| Әйелдер |
| Жартылай финал |
ӘЙЕЛДЕР КҮРЕСІ (Dowon Gymnasium)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
|
55 кг, 75 кг | Әбділдина А. Манюрова Г. | Іріктеу |
|
| Финал |
ЖАҒАЖАЙ ВОЛЕЙБОЛЫ (Songdo Global University Beach Volleyball Venue)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Әйелдер |
| 3-ші орын үшін |
| Әйелдер |
| Финал |
БАСКЕТБОЛ (Hwaseong Sports Complex Gymnasium / Samsan World Gymnasium)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
| Ерлер |
| Ширек финал |
| Ерлер |
| Ширек финал |
| Ерлер |
| Ширек финал |
Комментарии