Инчхон қаласында өтіп жатқан Азия ойындарының жетінші күнгі кездесулер кестесін назарларыңызға ұсынамыз.
27 қыркүйек
ТЕННИС (Yeorumul Tennis Courts)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
07:00 KAZsport | Жекелей сайыс, ерлер |
| Іріктеу |
Жекелей сайыс, әйелдер |
| ||
Жұптық бәсеке, ерлер |
| Ширек финал
| |
Жұптық бәсеке, әйелдер |
| ||
Аралас жұп |
|
БОКС (Seonhak Gymnasium)
Уақыт | Салмақ дәрежесі | Спортшының аты-жөні | Кезең |
11:00 KAZsport | Әйелдер 51 кг, 61 кг, 75 кг | Шекербекова Ж. Убіниязова Г. Вольнова М. | Іріктеу |
| Ерлер 52 кг, 69 кг | Сүлейменов І. Елеусінов Д. | Іріктеу |
ГОЛЬФ (Dream Park Country Club)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Жеке/командалық, ерлер | Сарқытбаев Б. Мақұлбеков Н. Сұлтанғазин Б. | 3 раунд |
Жеке/командалық, әйелдер | Стрельцова А. Положенцева Ж. Хегай И. | 3 раунд |
ОҚ АТУ (Ongnyeon International Shooting Range)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| 50 м винтовка 3 позициядан, ерлер | Юрков Ю. Пирекеев И. Миндияров Р. | Іріктеу |
| 10 м жылжымалы нысана, ерлер | Ибраев Б. Молоғлы Р. Гуров А. | Іріктеу |
| 50 м винтовка 3 позициядан, ерлер |
| Финал |
| 10 м жылжымалы нысана, ерлер |
| Финал |
СТЕНДТІК АТУ (Gyeonggido Shooting Range)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Скит жен. | Мишук А. Айдарханова Ж. Акчурина Е. | Іріктеу |
| Скит жен. |
| Финал |
САДАҚ АТУ (Gyeyang Asiad Archery Field)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Компаунд ком., әйелдер |
| 3-ші орын үшін |
| Финал | ||
Компаунд ком., ерлер |
| 3-ші орын үшін | |
| Финал | ||
| Компаунд әйелдер |
| Жартылай финал |
Компаунд ерлер |
| Жартылай финал | |
Компаунд әйелдер |
| 3-ші орын үшін | |
| Финал | ||
Компаунд ерлер
|
| 3-ші орын үшін | |
| Финал |
БАЙДАРКА ЖӘНЕИ КАНОЭМЕН ЕСКЕК ЕСУ (Hanam Misari Rowing Center)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| К1-1000м ерлер | Березинцев Ю. | Іріктеу |
С1-1000м ерлер | Емельянов С. | ||
С2-1000м ерлер | Емельянов М. Емельянов Т. | ||
К2-1000м ерлер | Алексеев Е. Дергунов А. | ||
К1-500м әйелдер | Сергеева Н. | ||
К4-1000м ерлер | Сұлтанбеков Д. Ергучев А. Голендов И. Емельянов А. | ||
| К1-200м әйелдер | Клинова И. | Іріктеу |
К1-200м ерлер | Токарницкий С. | ||
С1-200м ерлер | Емельянов С. | ||
К2-500м әйелдер | Подойникова И. Сергеева Н. | ||
К2-200м ерлер | Алексеев Е. Дергунов А. |
ЖЕЛКЕНДІ СПОРТ (Wangsan Sailing Marina)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Ерлер Әйелдер | Жаңғазов Р. Дәрігүл Г. Жаңғазова К. Қалдықожаев А. | Іріктеу |
ЕРКІН КҮРЕС (Dowon Gymnasium)
Уақыт | Салмақ дәрежесі | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| 57 кг, 70 кг | Қалиев Р. Өміржанов А. | Іріктеу |
|
| Финал |
ӘЙЕЛДЕР КҮРЕСІ (Dowon Gymnasium)
Уақыт | Салмақ дәрежесі | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| 48 кг, 63 кг | Аманжолова Т. Ларионова Е. | Іріктеу |
|
| Финал |
ЖАҒАЖАЙ ВОЛЕЙБОЛЫ (Songdo Global University Beach Volleyball Venue)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Ерлер |
| Жартылай финал |
| Әйелдер |
| Жартылай финал |
ВЕЛОСПОРТ-ШОССЕ (Sangdo Road Cycling Course)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Жекелей сайыс, ерлер, уақытқа | Груздев Д.
| Финал |
БАСКЕТБОЛ (Hwaseong Sports Complex Gymnasium / Samsan World Gymnasium)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
| Ерлер |
| Ширек финал |
| Ерлер |
| Ширек финал |
ВОЛЕЙБОЛ (Ansan Sangroksu Gymnasium)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
| Әйелдер |
| Ширек финал |
ЖЕҢІЛ АТЛЕТИКА (Incheon Asiad Main Stadium)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| 100 м әйелдер | Зябкин В. Иванчикова С. | 1 раунд |
| Биіктікке секіру, ерлер | Дергачев Ю. Цыкунов В. | Іріктеу |
| 400 м әйелдер | Михина Е. Рахманова Ю. | 1 раунд |
СУ ДОБЫ (Dream Park Aquatics Center)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
| Ерлер | Сингапур –Қазақстан | 3 ойын |
Комментарии