Инчхон қаласында өтіп жатқан Азия ойындарының жетінші күнгі кездесулер кестесін назарларыңызға ұсынамыз.
26 қыркүйек
АУЫР АТЛЕТИКА (Moonlight Festival garden)
Уақыт | Салмағы | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| +105 кг ерлер |
| В тобы |
10:00 KAZsport | 105 кг ерлер | Истомин С. | А тобы |
| +75 кг әйелдер | Грабовецкая М. | А тобы |
16:00 KAZsport | +105 кг ерлер | Берсанов И. | Группа А |
ВОЛЕЙБОЛ (Ansan Sangroksu Gymnasium)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
12:00 KAZsport | Ерлер | Тайпей – Қазақстан | В тобы |
БОКС (Seonhak Gymnasium)
Уақыт | Весовая категория | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Ерлер 56 кг, 81 кг | Ерәлиев К. Ниязымбетов А. | Іріктеу |
22:10 KAZsport | Ерлер 60 кг, +91 кг | Әбдірахманов Б. Дычко И. | Іріктеу |
ГОЛЬФ (Dream Park Country Club)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Жеке/командалық, ерлер | Сарқытбаев Б. Мақұлбеков Н. Сұлтанғазин Б. | 2 кезең |
Жеке/командалық, әйелдер | Стрельцова А. Положенцева Ж. Хегай И. | 2 кезең |
ОҚ АТУ (Ongnyeon International Shooting Range)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| 50 м винтовка 3 позициядан, әйелдер | Довгун О. Лунина Е. Малиновская А. | Іріктеу |
| 10 м қозғалмалы нысан, әйелдер | Есенова Б. Гурова Н. Юнусметова Н. | Іріктеу |
| 50 м винтовка 3 позициядан, әйелдер |
| Финал |
| 10 м қозғалмалы нысан, әйелдер |
| Финал |
ЖАҒАЖАЙ ВОЛЕЙБОЛЫ (Songdo Global University Beach Volleyball Venue)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Ерлер |
| Ширек финал |
Әйелдер |
|
ЖҮЗУ (Munhak Park Tae-hwan Aquatics Center)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| 50 м еркін стиль, әйелдер | Айғалиева Э. | Іріктеу |
50 м брасс, ерлер | Баландин Д. | ||
| 50 м еркін стиль, әйелдер |
| Финал |
50 м брасс, ерлер |
|
САДАҚ АТУ (Gyeyang Asiad Archery Field)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Классикалық ком., ерлер |
| Іріктеу (1/8-1/4) |
Классикалық ком., әйелдер |
| ||
| Классикалық жекелей сын, ерлер |
| Іріктеу (1/32-1/8) |
Классикалық жекелей сын, әйелдер |
| ||
| Классикалық ком., әйелдер |
| Іріктеу (1/2 финалы) |
Классикалық ком., ерлер |
| ||
| Классикалық жекелей сын, әйелдер |
| Іріктеу (1/4 финалы) |
Классикалық жекелей сын, ерлер |
|
ТЕННИС (Yeorumul Tennis Courts)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Жекелей сайыс, әйелдер | Шведова Я. Путинцева Ю. | Іріктеу |
Жекелей сайыс, ерлер | Кукушкин М. Голубев А. | ||
Жұптық бәсеке, әйелдер | Керімбаева К. Шведова Я. Воскобоева Г. Путинцева Ю. | Іріктеу | |
Жұптық бәсеке, ерлер | Кукушкин М. Голубев А. Недовесов А. Королев Е. | ||
Аралас жұп | Шведова Я. Недовесов А. Воскобоева Г. Голубев А. | Іріктеу |
ЖЕЛКЕНДІ СПОРТ (Wangsan Sailing Marina)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Ерлер Әйелдер | Жаңғазов Р. Дәрігүл Г. Жаңғазова К. Қалдықожаев А. | Іріктеу |
КӨГАЛДАҒЫ ХОККЕЙ (Seonhak Hockey Stadium)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
| Әйелдер | Япония – Казахстан | Іріктеу |
БАСКЕТБОЛ (Hwaseong Sports Complex Gymnasium / Samsan World Gymnasium)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
| Ерлер |
| Ширек финал |
| Әйелдер | Катар - Қазақстан | Іріктеу |
| Ерлер |
| Ширек финал |
ТРИАТЛОН (Songdo Central Park Triathlon Venue)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Команлаық аралас эстафета | Бейсенбаев С. Мещеряков В. Темиров Т. Соловьева К. Грот О. Ерофеева О. | Финал |
БАТУТТА СЕКІРУ (Namdong Gymnasium)
Уақыт | Дисциплина | Спортшының аты-жөні | Кезең |
| Ерлер | Фатхелянов Р. Алиев П. | Іріктеу |
| Ерлер |
| Финал |
СУ ДОБЫ (Dream Park Aquatics Center)
Уақыт | Дисциплина | Команда | Кезең |
| Ерлер | Гонконг - Қазақстан | 2 ойын |
Комментарии