Бүгін түнде Нью-Йоркте US Open-2014-тің ерлер арасындағы негізгі кезеңнің жеребесі тартылды.
Михаил Кукушкин, Андрей Голубев пен Александр Недовесовке турнирдің алғашқы раундынан өтуге мүмкіндік бар – бірінші айналымдағы қарсыластары азулы емес.
Назарларыңызға АҚШ АШық чемпионатының алғашқы айналымындағы матчтарды ұсынамыз:
Жиль Мюллер (Люксембург) – Поль-Анри Матье (Франция);
Максимо Гонзалес (Аргентина) – Сэм Куэрри (АҚШ);
Лу Ен-Сунь (Тайвань) – Гильермо Гарсия-Лопес (Испания);
Филипп Кольшрайбер (Германия) – іріктеудің жеңімпазы;
Микаэль Ллодра (Франция) – Даниэль Химено-Травер (Испания);
Маркос Гирон (АҚШ) – Джон Изнер (АҚШ);
Жо-Вильфред Тсонга (Франция) – Хуан Монако (Аргентина);
Пабло Каррено-Буста (Испания) – іріктеудің жеңімпазы;
Бенуа Пэр (Франция) – Жульен Беннето (Франция);
Фернандо Вердаско (Испания) – Блаз Рола (Словения);
Брэдли Клан (АҚШ) – Андрей Кузнецов (Ресей);
Радек Штепанек (Чехия) – іріктеудің жеңімпазы;
Робин Хаасе (Нидерланды) – Энди Маррей (Ұлыбритания);
Томас Беллуччи (Бразилия) – Николя Маю (Франция);
Блаж Кавчич (Словения) – Дональд Янг (АҚШ);
Алехандро Фалья (Колумбия) – Жереми Шарди (Франция);
Михаил Южный (Ресей) – Ник Киргиос (Аустралия);
Сергей Стаховский (Украина) – Андреас Сеппи (Италия);
Симоне Болелли (Италия) – Вашек Поспишил (Канада);
Эдуард Роже-Васселин (Франция) – Томми Робредо (Испания);
Кей Нишикори (Жапония) –Уэйн Одесник (АҚШ);
Пабло Андухар (Испания) – Джек Сок (АҚШ);
Мэтью Эбден (Аустралия) – Тобиас Камке (Германия);
Альберт Монтаньес (Испания) – Леонардо Майер (Аргентина);
Лукаш Росол (Чехия) – іріктеудің жеңімпазы;
Виктор Эстрелья Бургос (Доминиканская Республика) – Игор Сейслинг (Нидерланды);
Бенджамин Беккер (Германия) – іріктеудің жеңімпазы;
Милош Раонич (Канада) – іріктеудің жеңімпазы;
Томаш Бердых (Чехия) – Лейтон Хьюитт (Аустралия);
Теймураз Габашвили (Ресей) – Сантьяго Хиральдо (Колумбия);
Фелисиано Лопес (Испания) – Иван Додиг (Хорватия);
Лукаш Лацко (Словакия) – Доминик Тим (Аустрия);
Кенни де Шеппер (Франция) – Эрнест Гулбис (Латвия);
Марин Чилич (Хорватия) – Маркус Багдатис (Кипр);
Ежи Янович (Польша) – Дюшан Лайович (Сербия);
Пабло Куэвас (Уругвай) – Кевин Андерсон (ОАР);
Ноа Рубин (АҚШ) – Фредерик Дельбонис (Аргентина);
Бернард Томич (Аустралия) – Дастин Браун (Германия);
Григор Димитров (Болгария) – Райан Харрисон (АҚШ);
Карлос Берлок (Аргентина) – Дуди Села (Израиль);
Фрэнк Данчевич (Канада) – Жоао Соуза (Португалия);
Гаэль Монфилс (Франция) – Джаред Дональдсон (АҚШ);
Алехандро Гонзалес (Колумбия) – Дмитрий Турсунов (Ресей);
Денис Истомин (Өзбекстан) – Ришар Гаске (Франция);
Пере Риба (Испания) – Адриан Маннарино (Франция);
Роберто Баутиста-Агут (Испания) – Андреас Хайдер-Маурер (Аустрия);
Иво Карлович (Хорватия) – Ярко Ниеминен (Финляндия);
Юрген Мельцер (Аустрия) – Марсель Гранольерс (Испания);
Альберт Рамос (Испания) – Сэмюэль Грот (Аустралия).
Комментарии