29-30 маусым күндері Алматыдағы Орталық стадионда жеңіл атлетикадан халықаралық «XXVIII Ғұсман Қосанов Мемориалы» өтеді, деп хабарлайды Prosports.kz сайты жеңіл атлетика федерациясының баспасөз қызметіне сілтеп.
Дәстүрлі жарыста Қазақстанның бірнеше үздік спортшысы қатысады. Алдымен ерлер арасындағы сайыстардағы ел намысын қорғайтындарды таныстырып өтсек.
Александр Каспер (Астана) – 100, 200 метрге жүгіру
Григорий Володин (Алматы облысы) – 100, 200 метрге жүгіру
Иван Иванов (Алматы облысы) – ядро серпу
Никита Филиппов (Алматы) – сырықпен секіру
Сергей Григорьев (Алматы) – сырықпен секіру
Михаил Буда (Алматы) – сырықпен секіру
Станислав Соловьев (Алматы) – сырықпен секіру
Роман Лошкарев (Алматы) – биіктікке секіру
Руслан Никитин (Алматы) – 200, 400 метрге жүгіру
Әнуар Ерғазы (Алматы) – 800, 1500 метрге жүгіру
Алексей Гусаров (Алматы) – 1500 метрге жүгіру
Ислам Аманғос (Алматы) – 1500, 5000 метрге жүгіру
Ержан Жанарыстанов (Алматы) – 5000 метрге жүгіру
Йассауи Аманғос (Алматы) – 800, 1500 метрге жүгіру
Илхам Ерқабаев (Алматы) – 1500, 5000 метрге жүгіру
Иван Товченик (Алматы) – сырық және ұзындыққа секіру
Евгений Захаров (Алматы) – 800 метрге жүгіру
Александр Мамонтов (Алматы) – диск лақтыру
Рүстем Бақберген (Алматы) – 200, 400 метрге жүгіру
Дидар Қонысбай (Алматы) – 100 метрге жүгіру
Нұрбек Кенжебеков (Алматы) – 100, 200 метрге жүгіру
Александр Касьянов (Алматы) – диск лақтыру, ядро серпу
Евгений Марченков (Алматы) – найза лақтыру
Ерлан Ибраим (Алматы) – 100, 4х100
Иманмәди Құсманов (ШҚО) – 800 метрге жүгіру
Евгений Архипов (ШҚО) – 800 метрге жүгіру
Алексей Пономарев (ШҚО) – ұзындыққа және үш қарғып секіру
Виталий Лиценвергер (ШҚО) – 110 м т/а
Владислав Сутягин (ШҚО) – 400 метрге жүгіру
Дамил Сутжанов (Павлодар) – 100, 200 метрге жүгіру
Александр Русак (Павлодар) – 100, 4х100
Сергей Русак (Павлодар) – 100, 200 метрге жүгіру
Сергей Зайков (Павлодар) – 400 метрге жүгіру
Игорь Кондратьев (Павлодар) – 400 метрге жүгіру
Максим Муштаев (Павлодар) – 4х400
Рустамбек Жамалдинов (Павлодар) – 400, 4х400
Виктор Рябов (Павлодар) – 100, 200 метрге жүгіру
Вячеслав Чувяков (Қостанай) – 800, 1500 метрге жүгіру
Сергей Сухов (Қарағанды) – 400, 800 метрге жүгіру
Владислав Григорьев (Қарағанды) – 100, 200 метрге жүгіру
Виталий Земс (Қарағанды) – 100, 200 метрге жүгіру
Вячеслав Земс (Қарағанды) – 110 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру
Давид Ефремов (Қарағанды) – 110 метрге тосқауылдар арқылы жүгіру
Александр Киселев (Қарағанды) – ұзындыққа секіру
Василий Копейко (Қарағанды) – ұзындыққа секіру
Денис Соколов (Қарағанды) – биіктікке секіру
Данил Полянский (Қарағанды) – сырықпен секіру
Юрий Дергачев (Қарағанды) – биіктікке секіру
Евгений Прядкин (Қарағанды) – ұзындыққа секіру
Евгений Сясков (Қарағанды) – ядро серпу
Александр Мартиросов (Маңғыстау) – 110 т/а
Евгений Эктов (СҚО) – үш қарғып секіру
Вадим Левченков (СҚО) – 1500, 5000 метрге жүгіру
Дмитрий Завадский (СҚО) – 800, 1500 метрге жүгіру
Евгений Киселев (СҚО) – ұзындыққа секіру
Александр Эйникис (СҚО) – диск лақтыру
Никита Воробьев (СҚО) – диск лақтыру
Михаил Литвин (СҚО) – 400 метрге жүгіру
Эльнор Мухитдинов (ОҚО) 400 метрге жүгіру
Антон Боднар (ОҚО) – биіктікке секіру
Дмитрий Коблов (ОҚО) – 400 м т/а
Артем Саблин (ОҚО) – 110 м т/а
Александр Пудовиннников (ОҚО) – 400 м т/а
Саид Сулайманов (ОҚО) – 1500, 5000 метрге жүгіру
Венетикиди Одиссей (ОҚО) – 400 метрге жүгіру
Ильхам Қазақбаев (ОҚО) – 400 м т/а
Владислав Кондратьев (ОҚО) – 110 м т/а
Ши-мо-сын Лев (ОҚО) – ұзындыққа және биіктікке секіру
Жасұлан Әбелов (ОҚ) – 5000 метрге жүгіру
Дмитрий Иванчуков (Жамбыл) – 5000 метрге жүгіру.
Комментарии